Laatste Nieuws

Sporten met een coronatoegangsbewijs

Zoals je waarschijnlijk hebt gehoord, heeft de overheid besloten dat je vanaf zaterdag 6 november alleen nog binnen mag sporten als je een coronatoegangsbewijs (CTB) kunt laten zien. Deze maatregel geldt voor onze leden van 18 jaar en ouder.

We zullen ons uiterste best doen om er voor te zorgen dat je zo min mogelijk last van de extra handelingen krijgt en vragen je geduld en begrip voor eventuele vertragingen, mochten deze plaatsvinden.

Voor de mensen zonder toegangsbewijs, zijn er leuke thuis-workouts, de live-lessen, onze app met daarin oefeningen, spinning in de tent op ons parkeerterrein en uiteraard FitParck zodat je toch lekker kunt blijven sporten.

Onze branchevereniging is ondertussen druk bezig om de overheid ervan te overtuigen dat een beperking opleggen aan mensen die lekker willen sporten, juist averechts werkt. Tot die tijd zullen we ons aan de regels moeten houden want jouw veiligheid staat bij ons voorop.

Gratis FitParck voor onze leden!

De buitenlessen van FitParck mogen gewoon doorgaan zónder vertoon van een CTB!

Fitparck biedt, voor jou als LF-lid, gratis tientallen buitenlessen in de week aan. En doordat het in de buitenlucht is en alle voorzorgsmaatregelen in acht worden genomen is de kans op besmetting nihil.

Als je mee wilt doen, bel dan 023-5482511 om een gratis account aan te maken zodat je de komende weken gewoon lekker kunt blijven sporten.

LifeFit Live-lessen

Ook in onze facebook-groep geven we live lessen (enkel voor leden!). Heb je ook zin om hier aan mee te doen? Dat gaat heel simpel: meld je aan voor deze besloten facebook-groep LifeFit Live: https://www.facebook.com/groups/lifefitlive

Na goedkeuring met betrekking tot jouw account kun je onze lessen live volgen.

Gratis app voor onze leden!

Om lekker te blijven sporten, kun je gratis gebruik maken van onze app om thuis te sporten. In deze app staan verschillende oefeningen en work-outs.

Als je deze applicatie nog niet hebt, mail dan jouw gegevens (naam, voornaam, geboortedatum en emailadres) naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en dan zullen wij je registreren en jou de handleiding toesturen.

Gratis thuisoefeningen voor onze leden!

Op ons You Tube-kanaal staan onze ‘thuisoefeningen’ en lessen online. Doe je mee!

Het is even behelpen want we gaan je natuurlijk even missen op de club maar zo kun je toch nog lekker LifeFitten.

https://www.youtube.com/LifeFitHaarlem

Onderstaand nog even de bereikbaarheid van de club voor je op een rijtje:

• Receptie LifeFit (023-5245777):maandag t/m donderdag van 07.00 - 23.00 uur
vrijdag van 07.00 - 21.00 uur
zaterdag van 08.00 - 16.00 uur
zondag van 08.00 - 17.00 uur
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
• FitParck (023-5482511):maandag t/m zondag van 07.00 – 23.00 uur

Laten we er met elkaar weer voor gaan, met nog veel meer leuke activiteiten die er aan gaan komen!


Met sportieve groet en blijf gezond,
Het LifeFit-team

4.jpg

Openingstijden

Maandag 7.00 - 23.00
Dinsdag 7.00 - 23.00
Woensdag 7.00 - 23.00
Donderdag 7.00 - 23.00
Vrijdag 7.00 - 21.00
Zaterdag 8.00 - 16.00
Zondag 8.00 - 17.00
Feestdagen

Nieuwsbrief ontvangen?

Meld je hier aan voor de nieuwsbrief