Laatste Nieuws

Heropening per 1 juli!

Yesss, vanaf 1 juli mag je eindelijk weer binnen sporten! Het lange wachten zit er op. Het leven begint langzamerhand weer het gewone ritme op te pakken. We hopen dat je er net zo blij mee bent als wij.

We hebben de afgelopen maanden van een nood een deugd gemaakt en de tijdelijke sluiting gebruikt om de club flink aan te pakken. En we hebben niet stil gezeten! De fitnessvloer is opnieuw geschuurd en gelakt, er is een nieuwe airconditioning in de aerobicszaal geplaatst, verlichting in de fitnesszaal is aangepast, doucheruimtes opgeknapt, grote schoonmaak gehouden en diverse schilderwerkzaamheden uitgevoerd. Daarnaast heeft alles een onderhoudsbeurt gehad. Je komt dus straks een heerlijk frisse, veilige, schone en goed onderhouden club binnen.

Let op! Om de club weer helemaal gebruiksklaar te maken, zullen we maandag 29 juni en dinsdag 30 juni gesloten zijn. Alleen de buitenlessen gaan op maandag door.

Aangezien we ons wel aan bepaalde regels moeten houden, vragen we je vriendelijk deze regels serieus te nemen en je hier aan te houden.

 • Houd je aan de algemene richtlijnen van het RIVM met betrekking tot het minimaliseren van de verspreiding van de infectie, dus blijf thuis bij verkoudheid, niezen, keelpijn en koorts, ook van een gezinslid
 • Kom alleen naar de club als je je hebt aangemeld, via de app of telefonisch, en ingeschreven bent voor fitness of groepslessen. Zo voorkomen we wachtrijen en dat er meer mensen in de club zijn dan is toegestaan
 • Alleen op vertoon van je reservering kan je sporten. Kom op het gereserveerde tijdstip naar de club en niet eerder want we mogen maar een beperkt aantal mensen toelaten. Zorg ook dat je binnen de gereserveerde trainingstijd (max. 2 uur) de club binnenkomt, traint en weer weggaat om te voorkomen dat er teveel mensen binnen zijn
 • Houd je aan de 1,5 meter afstand en vermijd fysiek contact met anderen op de club
 • Je dient je eigen handdoek en bidon mee te nemen. Zonder handdoek mogen we je niet toelaten
 • Houd je alsjeblieft aan de routing in de club en volg de aanwijzingen van de receptioniste en/of instructeurs op
 • Kleedkamers, lockers en douches zijn geopend, de sauna zal voorlopig nog gesloten blijven daar wij de ventilatie, die volgens de richtlijnen verplicht zijn, niet kunnen waarborgen
 • Desinfecteer voor- en na de training de apparaten zodat deze voor iedereen veilig zijn
 • Vrij trainen in groepjes mogen we helaas niet toestaan
 • De koffiecorner is (beperkt) geopend. Geef iedereen de tijd en ruimte om even van een kopje koffie te genieten. Houd hier ook de 1,5 m maatregel aan

Met betrekking tot de lessen geldt het volgende:

 • Je kunt dagelijks een les volgen. Door het beperkt aantal plaatsen kun je 1 les per dag volgen
 • Club Power en Spinning worden buiten gegeven (bij regen binnen in de aerobicszaal); je kunt je bij de receptie of lesgever melden
 • Alle overige lessen worden tijdelijk in de Spinningzaal gegeven. Voor de yogalessen adviseren wij je om warmere kleding dan normaal te dragen
 • De lesroosters zijn vanaf vrijdag 26 juni 16.00 uur op de site te vinden. Dit is het zomerrooster tot 31 augustus. Gedurende het zomerrooster zijn we in het weekend geopend van 07.30 tot 15.00 uur
 • Je kunt ook nog steeds gratis meedoen met de FitParcklessen. Het lesrooster kun je vinden op www.fitparck.nl

Als we ons met elkaar aan deze voorzorgsmaatregelen houden, kan iedereen weer lekker en verantwoord sporten.

P.S. Aangezien je vanaf 1 juli weer binnen kunt sporten, gelden vanaf dat moment ook weer de normale tarieven.

APP

Mocht je onze app nog niet hebben, waarmee je je in moet schrijven voor de lessen, dan kun je deze alsnog downloaden. Stuur daarna even een mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. met jouw persoonsgegevens (inclusief geboortedatum) en dan maken wij een account voor je aan.

Nieuwe lesroosters voor de zomer

Bekijk hier de aangepaste roosters.

Gratis buitensporten voor al onze leden!

Je kunt ondertussen dus ook gewoon doorsporten bij ons buitensport-bedrijf FitParck. Een groot deel van onze leden doet dat al. Mocht jij nog geen account hebben, meld je dan snel aan bij de receptie of bel naar 023-5482511 om een gratis account aan te maken!

We zijn je ontzettend dankbaar voor de steun in de afgelopen maanden en danken je voor je medewerking en begrip.

Met sportieve groet,

Het LifeFit team

2.jpg

Openingstijden

Maandag 7.00 - 23.00
Dinsdag 7.00 - 23.00
Woensdag 7.00 - 23.00
Donderdag 7.00 - 23.00
Vrijdag 7.00 - 21.00
Zaterdag 8.00 - 16.00
Zondag 8.00 - 17.30
Feestdagen

Nieuwsbrief ontvangen?

Meld je hier aan voor de nieuwsbrief